Наші клієнти

Серед наших замовників інтернет-магазини, державні організації, приватні особи, підприємці, юридичні особи та інші. Ось деякі з них:

Інтернет-магазин «Шины Диски Дапчасти»

Мазанин з радістю пропонує своїм клієнтам автомобільні шини, як нові так і ті, що були у користуванні. Крім цього в магазині широко представлені автомобільні диски різних розмірів. Завжди актуальна наявність та відправка поштовими службами. Магазин надає гарантію на продані шини від можливих «гуль» та порізів.

http://trasa.com.ua

Майстерня по ремонту «Radez GSM»

Система онлайн обліку замовлень для майстерні «Radez GSM». Реалізована система розподілу робіт між майстрами. Статуси ремонту та облік використаних запчастин і проведених робіт. Друк документації (прийомних накладних, гарантійних талонів). Автоматична відправка СМС для повідомлення клієнтів про статус ремонту.

http://radez.com.ua

Інтернет-магазин «Xteme4x4»

Інтернет-магазин спеціалізується на продажі автоаксесуарів для позашляховиків. Серед асортименту Диски, лебідки, багажники, тенти, проставки, елементи підвіски та інші товари.

http://xtreme4x4.com.ua

Компанія «негабаритні перевезення»

Перевезення негабаритних вантажів - це основний вид діяльності компанії. Ми знаємо не з чуток, що цей вид вантажоперевезень - один з найскладніших. Справитися з перевезенням негабаритних вантажів може далеко не кожна транспортна компанія. Ми спеціалізуємося на перевезенні сільськогосподарської, будівельної і дорожньої техніки, промислового обладнання та об'єктів, а також нафтогазовидобувного обладнання.

http://trans.pl.ua

Сайт «Авторазборка»

На складах авто-шроту завжди в наявності великий вибір вживаних запчастин Ауді, різних комплектацій, різноманітні двигуни, кузовні запчастини, салони, підвіска, рульове управління, трансмісії, кпп, стартери, генератори, електрика. Телефонуйте і вам завжди допоможуть підібрати необхідні запчастини для Вашого автомобіля Audi, VW та інших.

http://autorazborka.net

Інтернет-магазин «Інтер’єр Люкс»

Ковельський меблевий інтернет магазин «Ilux.net.ua» дає Вам можливість придбати вподобані Вам меблі швидко і недорого. Клієнтам пропонується великий вибір м'яких та корпусних меблів від провідних українських виробників меблів. Крім фабричної меблів, яка виготовляється за встановленими стандартними розмірами і дизайну, ви також можете замовити шафу-купе під замовлення за доступними цінами.

http://ilux.net.ua
На початок Сюди 1 2 3 Туди В кінець