Наші клієнти

Серед наших замовників інтернет-магазини, державні організації, приватні особи, підприємці, юридичні особи та інші. Ось деякі з них:

Інтернет-магазин «Інтер’єр Люкс»

Ковельський меблевий інтернет магазин «Ilux.net.ua» дає Вам можливість придбати вподобані Вам меблі швидко і недорого. Клієнтам пропонується великий вибір м'яких та корпусних меблів від провідних українських виробників меблів. Крім фабричної меблів, яка виготовляється за встановленими стандартними розмірами і дизайну, ви також можете замовити шафу-купе під замовлення за доступними цінами.

http://ilux.net.ua

Сайт провайдера «Ковельське ТТІ»

Інтернет провайдер «Ковельське телебачення та інтернет» надає послуги підключення швидкиісного інтернету та телебачення не тільки у межах Ковеля, але і у інших районних центрах Волинської області.

http://tti.net.ua

Сайт майстра-чаклунки Олени

Всі люди бажають, щоб в їх справах завжди супроводжувала удача. Саме з цією метою вони звертаються до Олени, отримують талісмани і обереги. Часто є необхідність знати який день сприятливий для початку важливих справ. Однією з можливостей для отримання таких знать - скористатися місячним календарем безпосередньо на сайті Олени.

http://koldovstvo.name
На початок Сюди 1 2 3 Туди В кінець