Вітаю!

Якщо ви переглядаєте цю сторінку — швидше за все, вас цікавить розробка чи модернізація сайту.

Отож я пропоную свої послуги зі створення Web-сайтів «з нуля». Кожен сайт, зроблений мною має унікальний дизайн та структуру. Я створюю те що, потрібно вашим клієнтам, та відвідувачам. Можливо це інформація про послугу, чи інформація про товар, який ви продаєте. А можливо необхідний нестандартний функціонал? Це не проблема! Адже немає нічого неможливого!

Зв'яжіться зі мною будь-яким способом, і я дам відповіді на всі питання.

Про мене...

Розробкою сайтів займаюсь понад 10 років. Серед моїх клієнтів підприємці, державні організації, заклади відпочинку та дозвілля.

Окрім розробки веб-сайтів цікавлюсь радіоелектронікою, програмуванням для Windows та мікроконтролерів. Обробкою зображень в Photoshop, створенням логотипів та корпоративних стилів.

В людях ціную жагу до знань, та цілеспрямованість.

Досвід та знання

HTML5 & CSS

PHP & MySQL

Javascript & jQuery

Photoshop

SEO

Деякі проекти:

Сайт-візитка майстерні по обробці граніту

2012

Сайт-візитка художньої дизайнерської майстерні по обробці гранітів. На сторінці можна знайти основні напрямки діяльності студії, мапу розташування офісу в м. Ковель, і звичайно контакти для зв'язку.

Корпоративний сайт провайдера «Ковельське ТТІ»

2013

Корпоративний сайт провайдера інтернету та цифрового телебачення «Ковельське ТТІ», яке надає послуги в м. Ковель та багатьох районах Волинської області. На сайті розміщається інформація, що до тарифів, можливості підключення, діючих акцій і т. д. Також можна переглянути карти покриття та новини компанії.

Сайт автошроту «AutoMoto»

2014

Каталог авто та мото запчастин автошроту «AutoMoto». Реалізований зручний пошук запчастин по марках та моделях авто, а також вибір категорії запчастин (освітлення, елементи салону, шини, кермове управління...). Крім того, потрібну запчастину можна знайти за оригінальним номером деталі. Для кожного товару є можливість вказати ціну, опис, завантажити фото, та зробити відмітку про наявність.