Вітаю!

Якщо ви переглядаєте цю сторінку — швидше за все, вас цікавить розробка чи модернізація сайту.

Отож я пропоную свої послуги зі створення Web-сайтів «з нуля». Кожен сайт, зроблений мною має унікальний дизайн та структуру. Я створюю те що, потрібно вашим клієнтам, та відвідувачам. Можливо це інформація про послугу, чи інформація про товар, який ви продаєте. А можливо необхідний нестандартний функціонал? Це не проблема! Адже немає нічого неможливого!

Зв'яжіться зі мною будь-яким способом, і я дам відповіді на всі питання.

Про мене...

Розробкою сайтів займаюсь понад 10 років. Серед моїх клієнтів підприємці, державні організації, заклади відпочинку та дозвілля.

Окрім розробки веб-сайтів цікавлюсь радіоелектронікою, програмуванням для Windows та мікроконтролерів. Обробкою зображень в Photoshop, створенням логотипів та корпоративних стилів.

В людях ціную жагу до знань, та цілеспрямованість.

Досвід та знання

HTML5 & CSS

PHP & MySQL

Javascript & jQuery

Photoshop

SEO

Деякі проекти:

Каталог шин та дисків для київського підприємства «Trasa»

2010

Сайт каталогу шин та дисків, зроблений ще у 2010 році, практично без змін працює та приносить прибутки власникам й понині. Величезний асортимент автомобільних шин, дисків та аксесуарів на будь-які потреби. Зручний розподіл та сортування шин відповідно до зимового чи літнього періоду. Сайт «Trasa» - яскравий приклад достатньо простого, але ефективного інструменту для бізнесу.

Корпоративний сайт ТОВ «Ковельсільмаш»

2010

На сайті реалізовано каталог продукції, яка виготовляється підприємством. Де можна ознайомитися не тільки з описом та фото, але й з технічними характеристиками продукції. Для відвідувачів доступні сертифікати на продукцію, інформація про офіційних дилерів як на території так і за межами України. В розділі новини відвідувачі можуть прочитати інформацію про останні новини та ознайомитися зі звітами ТОВ «Ковельсільмаш».

Інтернет-магазин меблів «Інтер'єр Люкс»

2016

Інтернет-магазин меблів «Інтер'єр Люкс» був створений у відповідності до вимог замовника. Організовано зручний та надійний інструмент для керування категоріями та розділами товарів, самими товарами, статтями, замовленнями. Для усіх товарів є можливість вказувати вартість як у гривнях так і у валюті. Система самостійно переводить вартість у гривні в залежності від актуального курсу. Реалізований пошук за виробниками.